İndir
Trusted torrent

Açıklama

Windows 10, Microsoft tarafından Windows NT işletim sistemleri ailesinin bir parçası olarak geliştirilen kişisel bilgisayarlar için bir işletim sistemleri ağıdır. Bu, Windows’un halefidir ve 15 Temmuz 2015’te piyasaya sürülmüştür ve 29 Temmuz 2015’te perakende satışa sunulmuştur. Windows 10, düzenli aralıklarla yeni sürümleri ek ücret ödemeden kullanıcılara sunar. Kurumsal ortamlardaki cihazlar bu güncellemeleri daha yavaş alabilir veya ömürleri boyunca yalnızca güvenlik düzeltmeleri gibi kritik güncellemeleri alan uzun vadeli bir destek aşaması kullanabilir. On yıl boyunca yaşamı destekleyin.

Yapılandırma gerekli

İşlemci: 1 GHz (GHz) veya daha hızlı.

RAM: 1 gigabayt (GB).

Sabit disk alanı: 16 gigabayt (GB).

Ekran kartı: DirectX 9 veya sonraki grafik yazılımı.

Belirli işlevlerin kullanımı için ek gereksinimler.

Dokunmatik ekranı kullanmak için çoklu dokunmayı destekleyen bir tablete veya monitöre ihtiyacınız var.

Programları indirmek ve çalıştırmak üzere Windows Mağazası’na erişmek için aktif bir İnternet bağlantısına ve en az 1024 768 piksellik bir ekran çözünürlüğüne ihtiyacınız vardır.

Nasılsın?

Paylaşılan bir belgede yazdırırken hataya neden olan bir sorun güncellendi.

DRM korumalı içerik arka planda oynatıldığında veya durdurulduğunda ortaya çıkan uygulama performansı sorunlarını günceller.

Microsoft Your Phone kullanan bazı cihazlarda sessize alma düğmesinin çalışmasını engelleyen bir sorun güncellendi.

Programın kapanmasını engelleyen bir sorun güncellendi.

Samoa saat dilimini seçtiğinizde Saat alanında ve tarih bildirim alanında takvim tarihinin haftanın yanlış gününde görünmesine neden olan bir sorun güncellendi.

Klavye düzenini değiştirdikten sonra bir kullanıcı Doğu Asya karakterine girdiğinde uygulamanın beklenmedik şekilde kapanmasına neden olan bir sorun güncellendi

Windows 10 Pro 20H1 With Office 2019 Preactivated Oct 2020 -